Бијонсе се врати на Инстаграм и предизвика „земјотрес“ (ФОТО)

Топ-тема на социјалните мрежи

Бијонсе Ноулс, по паузата од еден месец, се активира на Инстаграм, израдувајќи ги своите многубројно следбеници со сет фотографии на кои позира во жолт вечерен фустан.

Популарната пејачка предизвика вистински „потрес“ на социјалните мрежи токму поради споменатите фотографии, бидејќи фолтиот фустан ги истакнува нејзините препознатливи облини, па и повеќе од тоа.

Имено, на новите фотографии Бојонсе изгледа уште „позаоблено“, па обожавателите се запшрашаа дали е бремена?

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Тоалетата ја искомбинирала со силна шминка, кармин со црвено-портокалова боја, дијамантски накит, едноставни сандали со високи потпетици, а косата врзала во долга плетенка.

Иако уште нема гласини за нова бременост, овие фотографии предизвикале голем број на коментари на оваа тема, а сега се чека само евентуална официјална потврда или демант на овие гласини.

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време