„Бекстејџ“ открива како беше на настанот со кој го испративме летото

#UIZPARTY

„Ни недостасуваше вакво нешто“, беше најчестиот коментар што можеше да се слушне на настанот во организација на компанијата што го издава највлијателниот магазин за жени „Убавина и здравје“.

На 7 септември се одржа U&Z-настан за паметење со кој го испративме летото.

Stand Up & Dance Night во организација на „Колор медиа плус“, компанијата издавач на „Убавина и здравје“, „Добра храна“, „Руски доктор“ и организатор на голем број настани и конференции, меѓу кои и „Профемина“, кој се одржа на 7 септември во Social Garden, на покривот на ГТЦ.

Гости на настанот, секако, беа и нашите пријатели од „Бекстејџ“ – најпознатиот ТВ-магазин – кој открива како беше забавата за која сè уште се зборува.

Погледнете!

Притоа, настанот целосно се придржуваше до мерките за спречување на ширење на коронавирусот, со задолжително барање потврда за вакцинација на влезот, како и со почитување на протоколот за исполнување на 50% од капацитетот на просторот.

Целосните впечатоци од забавата за паметење можете да ги побарате на:

Facebook: @ubavinaizdravje.mk 

Instagram: ubavinaizdravje.mk

Во продолжение ви пренесуваме дел од атмосферата низ фотографии…

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време