Банкротирала поради бројните пластични операции: Беше вистинска убавица, а денес никој не може да ја препознае!

Си го променила личниот опис

Последните фотографии ја шокирале јавноста

Се прослави во 1996 година, красеше многу насловни страници, а мразот го скрши кога позираше за насловната страница на „Плејбој“. Тогаш ги полуди мажите со својата природна убавина и атрактивен изглед, а со години ги откриваше моќите на естетската хирургија. Денес, нема ни трага од таа убава девојка.

Кејт Прајс била фотографирана додека се селела, а новите слики што го обиколија светот непријатно изненадија многумина. Како што пренесуваат странските медиуми, се чини дека Кејти никогаш не изгледала полошо.

Нема сомнеж дека бројните интервенции оставиле големи последици на нејзиното лице, но и тело.

Кејти на секои неколку месеци оди под нож, а отишла до таа мера што го сменила личниот опис. Естетските зафати ја довеле Кејти до патологија, но и до огромни долгови, па пред неколку месеци прогласила банкрот.

Покрај со турбулентниот љубовен живот, Кејти редовно ја шокира јавноста и со објавите на социјалните мрежи, па таа еднаш споделила со следбениците видео од хируршка маса, што згрози многумина.

Вака изгледаше Кејти пред да ги открие моќите на естетската хирургија:

Ниту еден дел од нејзиното тело не е природен: Поради бројните операции веќе не личи на човек од оваа планета!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време