Антистрес-терапија на Марјана Станојковска (ФОТО)

Водителката чувствува немир и стрес

Марјана Станојковска дефинитивно им го затопли овој студен зимски ден на своите следбеници на Инстаграм, објавувајќи фотографии на кои позира во џакузи.

Во описот на објавата, водителката им порача на обожавателите дека најдобар начин да го „менаџираат“ стресот е да одвојат време за себе и да посетат спа-центар… Токму така таа се релаксира секогаш кога чувствува немир и стрес!

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време