Анастасија Ражнатовиќ заљубена до уши во фудбалерот: Познатиот пар прослави 6 месеци врска, а еве какво изненадување доби од љубениот

Нено + Таса

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ веќе половина година ужива во љубовта со фудбалерот Немања Гудељ.

Таа сега ја покажа романтичната страна на Инстаграм и објави неколку спомени со Гудељ, меѓу нив и заедничка фотографија од одморот.

Ражнатовиќ за шест месеци врска доби голем букет со ружи со посебна порака, а сето тоа го објави на Инстаграм и ги воодушеви следбениците.

„Те сакам“, напишано е со белите рози во букетот, а нема сомнеж дека пејачката ужива во новата врска.

Инаку, неодамна Анастасија откри дека не е во врска на далечина, туку дека има два дома, еден во Србија, а другиот во Шпанија, каде што игра нејзниот сакан.

Фото: Инстаграм

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време