Ана Николиќ најслаба досега, а погледнете зошто (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ веќе некое време се наоѓа во центарот на вниманието поради физичкиот изглед. Прво беше „на нишан“ поради вишокот килограми, кои ги стекна за време на бременоста и од кои не можеше лесно да се ослободи. Меѓутоа, пејачката успеа сите да ги изненади и драстично да ослаби.

Имено, Ана покажа дека линијата навистина ја довела до совршенство, а во демонстрирањето и’ помогна комбинацијата што го открива деколтето, но акцентот го става на нејзините долги и вити нозе.

„Се’ е како што треба“, кратко порача Ана во опиот на својата фотографија објавена на Инстаграм.

 

 

View this post on Instagram

 

“Hijene” . . . #newsong #soon #newalbum #klinika #ananikolic

A post shared by 𝐀𝐍𝐀 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐋𝐈𝐂 (@ananikolicofficial) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝐀𝐍𝐀 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐋𝐈𝐂 (@ananikolicofficial) on


Фото: Инстаграм, ATA Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време