Ана Кокиќ по пижами го шета кучето (ФОТО)

Први папарацо-фотографии по разводот на пејачката

Фото: Мирко Табашевиќ

Веста за разводот на пејачката Ана Кокиќ и ватерполистот Никола Раѓен, кои ги потпишаа документите токму на Божиќ, ги преплави медиумите. Само еден месец пред да соопштат дека се разведуваат, пејачката во интервјуто за магазинот „Стори“ откри дека нејзиниот 10-годишен брак не е идеален, но и дека не е „за фрлање“. (Повеќе можете да прочитате ТУКА) Но изгледа нештата се смениле изминатиот месец…

Порталот „story.rs“ ги објави првите папарацо-фотографии од пејачката, која е „уловена“ за време на прошетката на своето куче пред зградата во која живее со ќеркичките Нина и Теа. На нив ја гледаме во кежуал-издание, без шминка, не ни е јасно дали носи пижами, но јасно ни е дека се’ уште не ја извадила венчалната бурма од прстот на десната рака…

Извор и фото: Стори.рс

 

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време