Ќерката на Жељко Јоксимовиќ е вистинска „бомба“: И таа има естетски корекции, проценете сами! (ФОТО)

Важно изгледа убаво...

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ со својот атрактивен изглед секојдневно привлекува внимание на социјалните мрежи.

Мина е доста активна на Инстаграм и веќе има завидна броја на следбеници кои имаат можност да погледнат во нејзиниот приватен живот.

Многумина забележале дека и Мина работела доста на својот физички изглед во последните неколку години, а судејќи по тоа, таа не остава на случајностите.

Имено, кога ќе се спореди изгледот на Мина од младите години, со тие денес, разликата и тоа како е очигледна.

Освен промените кои се неизбежни во тинејџерските години, се чини дека ќерката на Јоксимовиќ имала и неколку естетски корекции.

Погледнете:

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време