Стефани (27) ги зголемила градите и задникот до максимум: Нејзините облини се нереални и сите се прашуваат како воопшто може да оди!

Некому и ова му се допаѓа

„Зборувајте што сакате, но благодарение на ова, јас заработив две куќи“, тврди Стефани

Девојките што заработуваат така што ги продаваат своите разголени фотографии на Интернет се познати по тоа што често посетуваат клиники за пластична хирургија, за да добијат облини какви што мажите сонуваат.

Исклучок не е ни Стефани Паломарес (27) која на една од последните операции за зголемување на задникот потрошила 200.000 долари! Но тоа воопшто не ја загрижува, бидејќи смета дека сите вложени пари двојно ѝ се враќаат.


Од моментот кога ги споделила фотографиите од својот нов задник, бројот на нејзини следбеници се зголемил за неколку десетици илјади, па сега може да се пофали дека ја следат повеќе од 1,9 милиони луѓе.

Стефани тврди дека на обожавателите им се допаѓа тоа што нејзиниот задник е толку голем, па ѝ даваат комплименти дека тој заслужува и свој поштенски број, со оглед на тоа колкав обем има.

Стефани вели дека минатиот месец заработила повеќе од 75.000 долари благодарение на зголемувањето на градите и задникот.

„Купив куќа со пет спални соби во Вегас. Сега таму имам станар кој ми плаќа три пати повисока кирија од ратата за кредитот. Ќе купам уште еден имот за неколку месеца“, изјавила таа.

Американката, која поголемиот дел од приходот му го должи на платформата OnlyFans каде што ги продава своите разголени фотографии, вели дека живее живот од соништата и дека ѝ пречат само мажите кои се опседнати со неа.

На 18 години ја потрошила семејната заштеда за да ги зголеми градите: Еве како изгледала пред операциите!
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време