Како нормалниот свет: Лепа Брена „уловена“ на пазар и тоа без грам шминка на себе! (ВИДЕО)

Ваква ја немаме видено!

Ако помисливте дека Лепа Брена има помошници кои купуваат за неа, се излажавте – популарната пејачка сама оди на пазар и набавува намирници за славата на семејството, не оставајќи простор за непријатни случајности…

Па така,  Лепа Брена (62) се појави на белградските улици во издание какво не се навикнати луѓето да ја гледаат.

Лепа Брена, имено, била без шминка, со несредена коса и зимска јакна, а личниот возач ја носел каде што ќе посакала.

Била на повеќе адреси, па камерата на „Папарацо лов“ ја следеле во секој чекор, иако малку луѓе ја препознале.

Таа се одлучила за црна, ненападна комбинација, а во косата имала шнолки во иста боја..

Погледнете ја:

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време