Игор за татко му: Знаеше дека ќе си оди, па ми раскажуваше приказни што никогаш не ги раскажуваше (ВИДЕО)

Емотивно интервју на Џамбазов

Фото: Принтскрин

Популарниот актер, водител, писател и шоумен Игор Џамбазов за првпат пред камерата на „Бекстејџ“ со солзи во очите прозборе за загубата на неговиот родител – Маестро Александар Џамбазов.

За прв пат Игор, проговори за татко му во интервјуто за естрадниот магазин Бекстејџ, работи кои досега не сме ги знаеле, со насолзени очи се присети на некоиу убави моменти.

Што се Игор кажа за татко му во видеото во продолжение:

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време