Хит снимка: Џани пее, Нучи му „лепи“ 100 евра! (ВИДЕО)

Маицата на раперот е исто така хит!

Фолк-пејачот Радиша Трајковиќ – Џани седел во едно кафуле, а потоа му се придружил популарниот млад рапер Игор Паниќ – Нучи.

Фолкерот дел од оваа дружба ја споделил на Инстаграм, а веднаш „паднала“ во очи на сите маицата која ја носел Нучи.

Имено, на предната страна имал фотографија од Џани од младоста, што многу го израдува Трајковиќ.

Тие двајца продолжиле да се шегуваат и да се дружат, а интересна сцена се случила кога фолкерот пеел, а раперот почна да му „лепи“ евра.

Погледнете:

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време