Едвај ги собра бујните гради во тесниот фустан: Марјана Станојковска во елегантно издание!

Водителката има секогаш што да покаже...

Фото: Инстаграм

Познатата водителка Марјана Станојковска важи за сопственичка на најдоброто деколте на нашата естрада.

Нејзините бујни гради се нејзин заштитен знак, кои гордо ги покажува речиси во секоја прилика. Безразлика дали се работи за бикини или некоја елегантна комбинација, градите на водителката се секогаш истакнати во преден план.

Така беше и во последната објава на Станојковска на социјалните мрежи. Таа сподели фотографии на кои позира во елегантен фустан со отвор на средина кои ги покажува речиси половина гради.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време
X