Тој е новиот член на семејството на Цеца Ражнатовиќ

Го „разоткри“ нејзината ќерка Анастасија

Семејството Ражнатовиќ е побогато за уште еден нов член. Веста ја сподели на својот инстаграм-профил Анастасија Ражнатовиќ, која официјално им го претстави на своите следбеници.

Станува збор за пресладок померанец, кој се вика Мајки.

Нов член на семејството, Мајки!“, порача младата пејачка во коментар на објавеното видео.

Потсетуваме, на Цеца летово и’ умре кученцето Вито.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време