Снимка што ги разнежни обожавателите: Цеца има нов член

Пејачката го прошири семејството

Цеца Ражнатовиќ одлучи да се почести себеси, Анастасија и Вељко со нов член на семејството, а избра мажјак од популарната раса померанец Бу, која ја поседуваат голем број познати личности.

Пејачката е воодушевена од своето ново милениче, во кое, како што самата појасни, се вљубила на прв поглед. Иако има галеничиња во својата вила, сепак, Цеца не можеше да не го земе Мајки. А еве зошто:

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време