Куп „мрзливци“ покрај нозете на Гоца Тржан

Пејачката обожава да се излежува со своите миленици

Гоца Тржан објави видеоклип на социјалните мрежи со кој покажа како изгледа неделното попладне во нејзиниот дом.

На видеото се гледаат нејзините четири мачки, кои лежат покрај нозете на пејачката додека таа гледа телевизија.

 

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време