Гоца Тржан им испрати порака на сите што се гадат од влакна од мачки

„Уловена“ во моментот

Гоца Тржан на својот инстаграм-профил објави фотографија која, како што самата напиша во нејзиниот опис, кришум ја сликал нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ, испраќајќи им преку неа порака на оние што се гадат од влакна од мачки.

Вака изгледаат ретките мигови кога одморам во попладневните часови, а маж ми ме слика кришум. И да, за вас чистунците што се гадите од мачкини влакна, мачките се мутарат, но затоа ние чистиме двапати на ден и не ни е тешко да ги обожаваме своите животни“, порача Гоца.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време