Александра Пријовиќ повторно провоцира во костим за капење, изгледа совршено!

Фото: Инстаграм

Пејачката Александра Пријовиќ овие денови е на заслужен одмор во Монте Карло каде со својот сопруг Филип Живојиновиќ ужива по породувањето во март годинава.

Младата пејачка реши да им покаже на фановите дека нема ниту трага од породувањето пред само неколку месеци.

View this post on Instagram

Ready for the beach 👙

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandraprijovic123) on

Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија од пред огледало во бикини каде се гледа нејзиното совршено тело и бујни гради, а трага од породувањето речиси и да нема.

“Подготвена за на плажа“, напиша пејачката.

Илјадниците коментари се нижеа само под нејзината фотографија.

„Совршена“, „Вистинска бомба“, „Блазе си му на твојот сопруг“… се само дел од коментарите на Инстаграм.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време