Полудел од љубомора: Емина се смирила со турскиот милијардер, Мустафа сака да и ги земе децата

Фото: Инстаграм

Српски „Ало“ денес објави дека пејачката Емина Јаховиќ повторно е во врска со турскиот бизнисмен Садетин Сарен.

Имено, Емина ја прекина романсата со турскиот милионер во февруари оваа година, но брзо се смириле и ја чувале својата врска во тајност.

„Емина и Садетин накратко ја прекинаа романсата, но брзо се смирија бидејќи сфатија дека не можат еден без друг. Бидејќи еднаш веќе се изгореа кога признаа дека се заедно, сега решија да молчат за романсата и да ја кријат додека можат. Мустафа откако дозна за нив, почна да и прави проблеми и и забрани на нивните заеднички патувања да ги носи и децата“ , открил извор близок до пејачката.

„На Мустафа почна да му пречи што Јавуз и Јаман се почесто почнаа да зборуваат за Садетин и да раскажуваат како со него си поминуваат многу убаво и дека обожуваат да одат на неговата јахта. Мустафа полуде и не сакал да и ги врати децата на Емина“, додал изворот.

Емина се уште се нема огласено по повод овие пишувања.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време