Уживајте во студен чист воздух на секое место

За вас пронајдовме иновативен апарат за ладење, кој е одличен избор за снижување на температурата во текот на топлите летни денови

Дали зимно време дома ви е студено, а летно време пеколно? Денес тоа веќе не е нерешлив проблем, покрај големата понуда разладни уреди со кои ќе постигнете идеална температура во животниот и во работниот простор и ќе си обезбедите удобност и комфор. За вас пронајдовме иновативен апарат за ладење, кој е одличен избор за снижување на температурата во текот на топлите летни денови.

Rovus Arctic Cooler е пренослив апарат за ладење, прочистување и навлажнување на воздухот околу вас, кој создава ваша лична зона на удобност. Само додајте вода, притиснете го копчето, релаксирајте се и уживајте. Тајната е во хидротехнологијата што го претвора топлиот воздух од просторијата во ладен, освежувачки воздух.

Другите системи за разладување трошат многу електрична енергија и заземаат многу простор. За разлика од нив, Arctic Cooler е многу лесен и пренослив систем, кој ви обезбедува свеж чист воздух во вашето опкружување. Овој производ го лади воздухот околу вас онаму каде што ви е најмногу потребно, со потрошувачка иста како онаа на мал фен. Имате можност да одберете помеѓу три брзини, а апаратот може да го разладува воздухот и до 8 часа само со едно полнење на резервоарот со студена вода.

Овој пренослив апарат за ладење е идеален за лица што имаат алергиски реакции од фреонот во клима-уредите, семејства со мали бебиња и деца, лица што не сакаат претерано ладни простории, лица што работат на шалтери, наплатни станици, трафики, портирници и сите други што работат во големи колективи и не можат да се усогласат со колегите за идеалната температура во просторијата.

Системот на Rovus Arctic Cooler има филтер за разладување што го навлажнува и дополнително го прочистува воздухот. Светилката интегрирана во производот го прави Rovus Arctic cooler убав декоративен предмет, кој обезбедува релаксирачка светлина, па е одличен за детска, дневна или за спална соба.

 Јавете се на 02/3094 576, посетете ја страницата www.topshop.com.mk или посетете ги продажните салони на Топ шоп.

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време