Некои предизвици во животот се решаваат само заедно: Сојузник за плодноста на жените и на мажите

Да бидеме здрави и убави!

Како што малиот црн фустан е неопходен во плакарот на секоја жена, од компанијата PharmaNova порачуваат дека оваа сезона задолжителен за секој што води сметка за своето здравје и убавина е додатокот во исхрана Selen+Zn Direkt.

Една кесичка на ден Selen+Zn Direkt ќе придонесе за подобар квалитет и здрав блесок на вашата кожа, коса и нокти.

Освен врз убавината, Selen+Zn Direkt благотворно дејствува на функцијата на штитната жлезда, го јакне организмот и го штити од настинки, пролетен умор и алергии. Придонесува и за плодноста на жените и на мажите.

Па, драги дами, поделете го вашето пакување со партнерот, бидејќи некои предизвици во животот се решаваат само заедно!

Текст и фото: ПР, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време