Кинескиот ботокс стигна на Балканот: Фотографии од осакатените лица на стотици жени кружат на интернет! (ФОТО)

Последиците се грозоморни

На интернет кружат фотографии од жени кои подлегнале на третманот со новиот кинески ботокс

Кинескиот ботокс според зборовите на една руска докторка остава трајни последици, а сега стаса и на Балканот. Докторката Докмановиќ објави фотографии од млада девојка на чие лице е аплициран овој вид на ботокс, фотографите се вознемирувачки. Оние кои знаат дека регуларна цена за еден ваков третман е од 300 евра нагоре, според  Докмановиќ би требало да сфатат за што станува збор кога кинескиот чини 6 пати помалку. Погледнете и оценете сами

 

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време
X