Вита линија, стомак од соништата: Ова е рецептот за слабеење на Мараја Кери!

Се затегнала!

Фото: Профимедиа

По тешката борба со вишокот килограми, пејачката ја довела својата фигура до совршенство

Мараја Кери (48) со години се борела со вишокот килограми, но изгледа конечно го нашла рецептот за совршена линија.

Откако лекарите ја предупредиле дека мора да почне со диета, пејачката се фатила за работа и успеала да ја доведе својата линија во ред.

Мараја ослабела 20 килограми, а го открила и својот рецепт за совршена фигура каква што сега конечно има.

Имено, нејзината исхрана се состои главно од лосос и зачинот копар, кои се полни со протеини, витамини и антиоксиданси, а сепак се многу сиромашни во поглед на калории.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време