ЖЕШКО, ЖЕШКО, ЖЕШКО: Извајано тело и облини од кои ќе ви застане здивот – тоа е Кендис Свонпул во бикини! (ФОТО)

Брутално згодна

Манекенката го покажала презгодното тело

Манекенката и ангелот на Victoria’s Secret, Кендис Свонпул, неодамна снимила нова рекламна кампања – за бикини!

Убавата манекенка направила серија фотографии на плажа, а бикините тешко може да се забележат покрај нејзиното совршено тело и облини.

Кендис (33) своето тело очигледно го одржува во топ-форма, бидејќи има совршена става, нема ни грам целулит, а мускулите ѝ се како извајани. Со неколку зборови, манекенката изгледа како милион долари!

Нејзината нова кампања дефинитивно е празник за очите, особено за машкиот дел од популацијата.

Уверете се и самите колку добро изгледа!

Манекенката Кендис Свонпул во заводливи костими за капење (ФОТО)
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време