Изберете лакови за ова лето!

Совршени нокти благодарение на новата технологија на бои со ултрафини пигменти

Секоја година во потоплите денови ја отвораме сезоната со смели и светли бои на лак.

Гел-лаковите за нокти essence нудат интензивни и долготрајни бои, со совршена прекривност.

Специјалната гел-формула им овозможува на вашите нокти висок сјај. Долготрајноста по прифатливи цени, широкиот спектар бои, четката за прецизно и брзо нанесување на лакот и препознатливиот дизајн на шишенцето се доволна причина зошто во секоја козметичка торбичка треба да имате барем еден лак за нокти essence. Во комбинација со базниот лак и надлакот за нокти essence, лесно е да се постигне совршен резултат: трајноста на лакот е продолжена, сјајот на ноктите е поинтензивен, а бојата на лакот е заштитена.

Нијансите essence лесно можат да се вклопат во сите ваши дневни комбинации во текот на летните денови. Може да одберете смели и интензивни нијанси или, пак, пастелни нијанси, кои се секогаш трендовски.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време