Ако сте неодлучни овој маникир е создаден за вас

Foto: Thinkstock

Ако и вие обожавате да одите на маникир, а едноставно не можете да одлучите која боја да изберете, имаме одлични вести, оваа сезона во тренд се токму разнобојните маникири, што значи дека секој нокт може да биде во друга боја или сосема поинаков стил. Од боите на виножитото до нежни пастелни нијанси, земјени тонови и неодоливи сончеви летни нијанси, ви ги претставуваме најубавите разнобојни маникири.

View this post on Instagram

I’m Kinda Into Pearls 👁 @lustrousjewellery

A post shared by NNENNA ECHEM (@nnennaechem) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време