Ваш сојузник во брза ревитализација на кожата на лицето

Ново на пазарот

Со текот на годините промените на кожата на лицето прво стануваат видливи во пределот на очите. Врвната нега и патентираните технологии може значајно да помогнат во намалувањето на видливоста на знаците на стареење.

Кремот за пределот околу очите Vital Perfection, Shiseido видливо ги намалува брчките, темните кругови и вреќичките под очите само за една недела. Современата технологија ѝ дава поддршка на кожата и ја поттикнува нејзината способност да се регенерира. Резултат – поизмазнет, позатегнат и вибрантен изглед на кожата!

(4.950 ден., „Анабела парфимерии“)

За уште поголеми резултати, кремот комбинирајте го со маска за пределот околу очите Vital Perfection, Express Eye Mask. Перничињата се натопени со богат серум, кој ја хидрира и храни кожата.

Текст и фото: ПР

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време