Крема без која Никол Кидман не може да си го замисли денот

 

 

– Не пушам и се грижам за себе- изјави во едно интервју актерката и додаде дека нејзин сојузник во борбата против стареењето е кремите за сончање.

View this post on Instagram

Just waiting to film on a Friday xx

A post shared by Nicole Kidman (@nicolekidman) on

– Користам многу креми, и секогаш сакам да имам сакпа и добр акрема покрај мене. Често ги менувам а единствено нешто што ставам секој ден и ден се кремите за заштита од сонцето. Ги преферирам оние со заштитен фактор 100+ – изјави актерката за Womenshealthmag и додаде дека ја нанесува кремата со заштитен фактор на секои 90 минути.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време