Дали сте за намалување на брчките, минимизирање на порите и постигнување светол и беспрекорен тен со долготрајни резултати?

Тогаш, ова е решението за вас!

Линијата  Epigenesse, Anesi претставува хранлив и енергичен третман со активни состојки кои ја поправаат и зајакнуваат кожата со цел да ја подобрат нејзината текстура.

Препаратите помагаат во намалување на брчките, минимизирање на порите и на тој начин постигнување светол и беспрекорен тен со долготрајни резултати.

Формулите се збогатени со липиди и епигенетски состојки кои ја ексфолираат кожата за да и дадат нов живот и енергија и да госпречат стареењето на кожата. (shop.depileve.mk)

Текст и фото: ПР

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време