Брчки како доказ дека ни таа не им е отпорна на годините: Анџелина Џоли каква ја немате видено досега

Холивудската актерка Анџелина Џоли (43) важи за една од најубавите жени на светот и привлекува големо внимание каде и да се појави. Нејзината појава на црвениот килим сите ги остава без здив, а професионалната шминка и фризура, како и тоалетите на најпознатите модни дизајнери му одат во прилог на овој факт. Токму оваа фотографија сликана одблиску покажува како всушност изгледа. Не може да не се забележи огромната разлика меѓу професионалните фотографии и овие, но и осветлувањето играло голема улога. Лицето со брчки е доказ за стареење, и ниедна жена не треба да се срами од тоа.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време