Зела машинка и долгата руса коса ја скратила во модерен боб: Би имале ли храброст за ова? (ВИДЕО)

Генијално!

Повеќето од нас немаат храброст за голема промена, како што е кратењето на косата, а камоли за самостојно потстрижување

Едно е да им се препуштите на искусните раце на фризерите и стилистите, а сосема друго е самостојно да се потстрижите со помош на машинка и огледало.

Оваа девојка одлучила долгата руса коса да ја скрати во модерен боб, и тоа со помош на машинка за потстрижување.

Целиот процес го снимила со телефон. Би имале ли храброст за ова?

BOB HAIRCUT

Trying to cut a Bob with an electric shaver!

Gepostet von MetDaan Creative am Donnerstag, 21. Mai 2020

По карантинот отишла на фризер: Од долгата оштетена коса ѝ направил фризура од соништата! (ВИДЕО)
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време