Сузана Гавазова со нова фризура: Пејачката одлучи да ја избричи главата

Македонската фолк-пејачка Сузана Гавазова, која живее на релација Македонија – Шведска, откако се врати на подолг престој дома, летото го користи малку работно, малку за уживање, но никако не заборава за сето тоа да ги извести своите обожаватели на социјалните мрежи.

Таа деновиве заедно со сопругот одмора на некои од летувалиштата во Грција, а на Инстаграм објави неколку фотографии на кои се гледа дека има нова фризура – половина избричена глава! А како и’ прилега новата фризура, проценете сами:

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време