Што мислите за новиот изглед на Наташа Беквалац? (ФОТО)

Нам ни се допаѓа, а вам?

Фото: Инстаграм

Наташа Беквалац (41) ги воодушеви своите обожаватели со промената што ја направи со својата препознатлива, руса коса.

Имено, новосадската барбика одлучи да го освежи изгледот. Откако ги остави цигарите, се здебели, па ослабна, на ред дојде и промена на имиџот.

Па, како ви се допаѓа новата Ната? Нам многу!

…но не ги знаеш моите тајни, темни се и сјајни… кога би ги дознал, би имал последици трајни…“, напиша Наташа, а со ова очигледно најави нова песна.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

Фото: Инстаграм

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време
X