Промена на имиџот: Рис Витерспун има нова фризура што веднаш ќе посакате да си ја направите!

Ја покажала новата фризура

ФОТО: Reuters

Познатата актерка го споделила својот нов изглед на Инстаграм

Рис Витерспун, познатата актерка, ја искористила приликата со своите обожаватели на Инстаграм да го сподели својот нов изглед и избор на фризура за лето!

Фактот дека Рис е воодушевена од новиот имиџ, можел да се види на објавеното кратко видео. За фризурата на популарната актерка е задолжена Лона Види, долгогодишна фризерка на познатите.

Летото е вистинското време за промени, па размислете за боб-фризура, која ќе ви помогне да изгледате помлади и поопуштени, исто како и Рис Витерспун.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време