Кети Пери ги воодушеви обожавателите… привремено! (ФОТО)

Нејзиниот сјај на божица

Популарната пејачка Кети Пери ги воодушеви своите обожаватели со новата фризура, која премиерно им ја претстави на својот инстаграм-профил.

На неа ја гледаме со бранови во косата и со потемна нијанса на влакната – сосема различно од русата боб-фризура, која ја носи во последно време.

Сепак, нејзиниот „сјај на божица“, како што самата ја опиша својата фризура, имаше краток здив, бидејќи Кети набргу објави видеоснимка на која повторно е со старата фризура.

 

 

View this post on Instagram

 

if you don’t love me at my pixie cut then you don’t deserve me at my Goddess glow

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

 

View this post on Instagram

 

Me alerting the group chat about drama in real-time 🤳🏻 Tune in to #AmericanIdol NOW West Coast! 📹: @manthony783

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Изгледа дека популарната пејачка дефинитивно претпочита кратка коса, како што е, на пример, пикси-фризурата, која често e нејзин избор.

Фото: Instagram, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време