Емина Јаховиќ стана русокоса: Коментарите се нижат на социјалните мрежи (ФОТО)

Проценете сами дали ви се допаѓа

Емина Јаховиќ одлучи да направи промена во изгледот по раскинувањето на љубовната врска со турскиот бизнисмен Садетин Саран. Популарната пејачка ја скрати косата и ја офарба, а со промената се пофали на својот инстаграм-профил. Новиот изглед на Емина предизвика голем број коментари…

Тебе се’ ти прилега убаво…“, „Кукла“, „Прекрасна“, „Вау“, се само некои од комплиментите што ги предизвика промената на Емина.

 

View this post on Instagram

 

Ombré again 🙈😘#saturdayvibes

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Извор: „Свет“

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време