Без гламур и шминка, Емина Јаховиќ ја покажа својата природна коса (ФОТО)

Ги збуни сите

Гламурозниот изглед понекогаш умее да биде доста напорен, особено ако често пати сте изложени под силни рефлектори и светла, кои бараат јака и драматична шминка. Периодот без настапи и концерти познатите дами го користат да го одморат лицето, а еден таков момент сподели со своире следбеници и Емина Јаховиќ на својот инстаграм-профил.

Освен лицето без шминка, поп-пејачката ја покажа и својата природно виткана коса, која изненади многумина.

Ова е мојот природен изглед на косата. Никогаш не ги сакав кадриците, што мислите вие?“, гласеше прашањето на пејачката на кое доби голем број позитивни одговори.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina)

Што мислите вие заприродната коса на Емина Јаховиќ?

View Results

Loading ... Loading ...

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време