Анџелина Џоли ја надградила косата и сите се прашуваат дали нејзиниот фризер бил пијан или дрогиран?!

Дали е возможно?

Кога Анџелина ќе се појави на црвениот килим, сите се фокусираат на нејзиниот фустан, линија на телото, но овој пат фризурата била мета на критики од нејзините обожаватели

Анџелина Џоли (46) со години се појавува на црвениот килим со истата фризура – кафеава коса, со средна должина. Овој пат актерката одлучила да поработи малку на својата фризура, па одбрала долги екстензии во светлокафеава боја.

Сето тоа би изгледало фантастично ако работата била завршена како што треба, но некој сериозно ја „оплескал“. Имено, актерката се појавила со делумно надградена коса, со видни премини и „степени“, така што сите останале без текст.

Како можело да се случи нешто вакво?

Вака голем пропуст не се случил од влакнестите пазуви на Џулија Робертс! И додека Анџелина гордо шетала во заводлив фустан на „Версаче“, сите гледале во чудната надградба на нејзината коса.

„Како можел некој да ја пушти Анџелина Џоли на црвен килим со коса надградена на овој начин? Некој ќе добие отказ!“

„Нејзиниот фризер или бил пијан или дрогиран!“

„Не знам кој ѝ ја средува косата, но треба да го отпушти!“


Ова се само некои од коментарите на социјалните мрежи на сметка на изгледот на Анџелина Џоли! Што мислите вие?

Ако се прашувате како изгледа софистициран сексапил, Анџелина Џоли го има одговорот (ФОТО)
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време