Гоца Тржан има ултра добар трик за брза утринска шминка и тоа само за 10 минути

Видео туторијал кој вреди да го погледнете

Фото: Принтскрин, Јутјуб

Познатата пејачка Гоца Тржан освен што пее одлично, исто така супер се снаоѓа и со шминкањето. Дека тоа навистина е така потврда е нејзиниот последен туторијал кој што го објави на Јутјуб каде што има свој блог, а овојпат на своите фанови им покажа како да се нашминкаат за 10 минути и притоа да изгледаат совршено.

Целиот туторијал и совети од Тржан можете да ги погледнете во продолжение…

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време