Тренинзите на „богот на грмотевиците“ достапни за сите (ВИДЕО)

Ѕирнете во неговата фитнес-рутина

Крис Хемсворт преку Инстаграм откри дека ќе ги сподели своите фитнес-тренинзи со своите следбеници.

 

Вежбајте додека сте дома во изолација“, порачува популарниот австралијански актер, кој се прослави со улогата на богот на грмотевиците, Тор.

Тренинзите кои Крис ги споделува бесплатно на сајтот centr.com со обожавателите траат шест недели, а ги подготви со својот тим тренери.

 

Видео: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време