Тренинг за слабеење: Изгубете 300 калории за 15 минути

Ефикасен 15-минутен тренинг

Овие вежби ќе ви помогнат да губите по 300 калории дневно

Станува збор за 7 различни вежби што се прават по 45 секунди со 15 секунди пауза и се повторуваат во две серии.

Овој тренинг е фокусиран на затегнување на целото тело, а воедно го олеснува и согорувањето на калориите.

Погледнете го деталниот тренинг и почнете со вежбање…

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време