Со 20 минути дневно до фит-фигура: Пробајте го овој тренинг за цело тело (ВИДЕО)

За совршена линија

Треба да одвоите само 20 минути од вашето време за да го обликувате телото до соништата

Кога ќе решите да вежбате, многу е важно секој мускул да ви биде под ист напор. Токму затоа, ви го препорачуваме овој тренинг за цело тело, за кој нема да ви требаат повеќе од 20 минути.

Се состои од кардио-вежби, вежби за задник и нозе, стомачни вежби и две кратки паузи.

Од опрема нема да ви треба ништо, освен простирка за вежбање. Погледнете го видеото и започнете ја вашата нова фитнес-рутина!

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време