Шерон Стоун (63) повторно го запали Интернетот: Се фотографира во костим за капење и докажа зошто ја сметаат за божица!

Неверојатна жена

Актерката Шерон Стоун има 63 години, но убаво ги носи годините

Во едноделен костим за капење покрај базен се фотографирала на лежалка и ја покажала својата вита линија. Друштво ѝ правело нејзиното куче Џо.

„Изгледаш спектакуларно“, „Неверојатна жена“, „Божица“, ѝ ласкале следбениците и ѝ подариле повеќе од 84.000 лајкови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)


Кога ја прашале за тајната за нејзиниот изглед, Шерон Стоун изјавила:

„Користам добри кремови за кожа и се трудам да не заборавам да ги избричам нозете. Сакам да се занимавам со спорт и мислам дека тоа е клучот за здравјето. Постојано танцувам. Вежбам јога, пилатес, си играм со децата, јавам коњи, често одам на плажа – правам сè што треба само за да се раздвижам.“

Славната актерка е горда мајка на тројца посвоени синови: Рон (20), Лерд (15) и Квин (14).

Шерон Стоун ги запалила социјалните мрежи: Еве како изгледа ѕвездата на „Основен инстинкт“ на 62 години!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време