Има многу згодни жени, но Никол Шерзингер во бикини изгледа нестварно (ФОТО)

А еве зошто!

Пејачката Никол Шерзингер наполни 41 година, но тоа не ја спречува да изгледа совршено. Дека не е лесно да се дојде до формата со која таа може да се пофали, им докажа на своите следбеници на Инстаграм. 

 

 

View this post on Instagram

 

This pussycat doll is in her element. Get up and get after it! 🐆 @paolomascitti 🖤 @mileycyrus

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

 

View this post on Instagram

 

Happy Sunday! Let’s get that sweat on. Do something good for yourself today. Be mindFUL not mindless 💪🏽💗

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Секојдневната рутина на вежбање, која ја практикува поп-пејачката со години, и’ обезбеди совршени резултати, па не чуди што Никол едвај го чека летото за да го покаже совршеното тело.

 

 

View this post on Instagram

 

Hang loose 🤙🏽 #4thofjuly

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Бившата членка на The Pussycat Dolls ужива на Хаваи, а не пропушти на сите да им покаже колку е секси.

 

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време