Еве како изгледаат летните подготовки на Емина Јаховиќ (ФОТО)

Пејачката ги покажа „плочките“

Емина Јаховиќ отсекогаш имала вита става, но тоа не значи дека популарната пејачка не се грижи да ја задржи. Таа често споделува фотографии од напорните тренинзи во вежбалница, а овој пат им ги покажа и „плочките“ на стомакот на своите следбеници.

Добрите работи никогаш не доаѓаат од комфорната зона“, напиша Емина, која потсети на тоа дека летото наскоро доаѓа, па треба малку да се помачат сите.

Се согласуваме, уште да се помачиме и готово!

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време