5 најпопуларни нијанси на лакови за нокти за есен и зима

Класика на модерен начин

Никогаш не излегуваат од мода

Многумина се согласуваат дека една жена не може да биде дама ако нема убави и уредни нокти.

Во таа убавина и уредност клучна улога игра лакот за нокти, кај кој би требало да внимавате на две работи: да биде совршено нанесен и бојата да одговара на годишниот период и гардеробата што тогаш се носи.

Ви ги претставуваме петте најпопуларни нијанси за есен и зима кои совршено одат со плетени џемпери и волнени капути, кои наскоро повторно ќе станат неизоставен дел од модното секојдневие.

Боја на црвено вино

Сино, сино, сино

Темнозелени нокти

Што потемна виолетова

Вечните „нуд“ нијанси

Која нијанса најмногу сакате да ја носите во текот на студените месеци?

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време