Запознајте го најмалиот тапанар на светот… кој е дефинитивно и најслаткиот! (ФОТО)

Талентирано дете

Хуго Молина има само 2 години и неверојатен талент, благодарение на кој победи во шоуто „Шпанија има талент 2019“.

Малиот Хуго на сцената секогаш настапуваше со својот татко и секогаш ги восхитуваше членовите на жири-комисијата. Еве зошто:

Видео: Youtube

Извор: hashtag.mk

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време