Туна Сејди го прослави 3-от роденден на својот наследник (ФОТО)

Голем да расте!

Поп-пејачката Туна Сејди вчера го прослави третиот роденден на својот син Тиан. Дека славеникот прекрасно се забавувал на својата забава јасно се гледа на фотографиите кои пејачката ги објави на својот инстаграм-профил.

Во друштво на мама и тато Патрис Бериша, Тиан ги дувна свеќичките на роденденската торта и си замисли желба.

 

 

View this post on Instagram

 

Tian Patris 🌍

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време