Шајло Џоли Пит го ископирала стилот на Анџелина: Луѓето не можат да ги тргнат очите од неа – ПРЕКРАСНА Е

Цела на мајка ѝ

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит е совршен спој на двајцата најубави луѓе на планетата, но таа како да не е свесна за тоа

Шајло Џоли Пит сега има 16 години и сама вози автомобил низ Лос Анџелес. Во моментот кога наполнила 16, Шајло се потстрижала „на кец“ и луѓето биле воодушевени од нејзиниот стил.

Речиси иста фризура имала и Анџелина Џоли во раните 20-ти години, и сега сличноста меѓу мајката и ќерката е неверојатна.

Синоока, русокоса и со светол тен – Шајло е совршениот спој меѓу двајцата најубави луѓе на планетата: Анџелина Џоли и Бред Пит.

Кога имала само две години, барала да ја викаат Џон. Нејзините славни родители гордо зборуваа дека Шајло се смета за една од браќата и дека немаат намера родово да ја ограничуваат.

Растејќи во либерално опкружување, Шајло често облакала машка облека и се потстрижувала кратко. Па затоа, привлече неверојатно внимание кога пред две години се појави на црвениот килим со мајка ѝ, облечена во фустан и нашминкана.

Целиот свет зуеше дела Шајло ја прифатила својата женственост. Но вистината е дека Шајло има свој стил и дека тој апсолутно не е родово определен.

Покрај убавина, најстарото биолошко дете на Бред и Анџелина Џоли има и талент, со којшто сè повеќе го привлекува вниманието на јавноста. Имено, неодамна се појавил видео на кое Шајло танцува и на сите им стана јасно дека нејзините движења се беспрекорни:

„Нејзиниот танц ми предизвикува солзи в очите. Не знам од каде ѝ е тоа, и Господ знае дека јас сум човек со две леви нозе“, прокоментирал Бред Пит за неверојатниот талент на неговата ќерка.

Тоа, сепак, било само фаза?! Шајло Џоли Пит го сменила личниот опис и никој не ја препознал!
Прочитајте и

Коментарите се заклучени.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време