Северина Којиќ повторно ја трогна јавноста со порака посветена на децата (ВИДЕО)

Емотивно

На настапот во Црна Гора, Северина Којиќ ја отпеа и песната „Роѓено моjе“, посветена на нејзиниот син Александар.

Популарната пејачка на својот инстаграм-профил објави видеоснимка од настапот, во чиј опис напиша:

Сите деца, кои ме допреа денес, се мои деца, бидејќи нивните раце се врежани на моето тело како невидливи тетоважи. Непроценето богатство е кога тие деца те сакаат“, ппорача Северина.

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време